هاست و دامنه رایگان   خرید لپ تاپ استوک   
خريد كيف لپ تاپ  nertuk nertuk .

nertuk

خريد كيف لپ تاپ

ابعاد مختلف كيف لپ تاپ

يكي از مهم‌ترين نكاتي كه بايستي پيش از خريد لپ‌تاپ به آن توجه داشت، تطابق اندازه‌ي لپ‌تاپ با كيف است. منظور از ابعاد كيف لپ‌تاپ در اين‌جا اندازه‌ي محفظه‌اي ست كه براي قراردادن لپ تاپ در كيف تعبيه شده. ابعاد لپ‌تاپ‌ها معمولاً بين 13 تا 17 اينچ است و كيف‌هاي لپ‌تاپ متناسب با اين ابعاد طراحي مي‌شوند. انتخاب كيف لپ‌تاپي با اندازه‌ي كوچك‌تر يا بزرگ‌تر از لپ‌تاپ نه‌تنها احتمال آسيب‌ديدن دستگاه را بيشتر مي‌كند، بلكه حمل آن را نيز دشوار مي‌كند. علاوه بر ابعاد محفظه‌ي مختص لپ‌تاپ، لازم است تا كليت اندازه‌ي كيف نيز مورد توجه قرار گيرد. گنجايش كيف به‌طور كلي با واحد ليتر سنجيده مي‌شود و گنجايش معمول كيف‌هاي لپ تاپ بين 10 تا 20 ليتر است. انتخاب كيفي با گنجايش بيش از نياز باعث تحميل وزن اضافه هنگام حمل آن مي‌شود و به‌همين سبب است كه توصيه مي‌شود تا پيش از خريد كيف لپ‌تاپ هدف از خريد آن به دقت تعيين شده و ابعاد و گنجايش آن مورد توجه قرار گيرد. همان‌طور كه گفته شد بسياري از انواع كيف لپ‌تاپ علاوه بر امكان جابه‌جاكردن لپ‌تاپ امكان جاي‌دادن ديگر وسايل را نيز براي كاربر فراهم مي‌سازند. هر چه تعداد تبله‌ها بيشتر باشد، مي‌توان وسايل بيشتري را در كيف جاي داد. بيشتر كيف‌هاي لپ‌تاپ شركت دلسي يك تا سه تبله هستند. هنگام انتخاب كيف لپ‌تاپ از ايران دلسي مي‌توان در قسمت كتگوري جست‌وجوي را با توجه به سايز مورد نظر فيلتر كرد تا تنها كيف‌هاي لپ‌تاپي مشاهده شوند كه مطابق اندازه‌ي مورد نظر هستند.

كيف لپتاپ دلسي مدل LA Defense

توانايي محافظت از لپتاپ در برابر انواع آسيب، تسهيل حمل و نقل آن، طراحي مهندسي شده، استفاده از متريال مرغوب، گارانتي معتبر، ظاهر زيبا، وزن كم و ... همگي از جمله مهم‌ترين خصوصيات و امكاناتي هستند كه يك كيف لپتاپ مناسب بايستي دارا باشد.كيف-دستي-لپ-تاپ-دلسي-مدل-LADefense به سبب تنوع زياد كيف‌هاي لپتاپ، احتمالاً شما نيز، چنان‌چه به دنبال يك كيف لپتاپ مناسب مي‌گرديد، در پيدا كردن و انتخاب آن دچار سردرگمي شده‌ايد. شايد بهترين راهكار براي خريدي مناسب، انتخاب كيف لپتاپ از ميان برندهاي معتبر جهاني باشد تا بدين ترتيب خاطر شما از كيفيت محصولي كه خريداري مي‌كنيد آسوده شود. كيف لپتاپ دلسي مدل LA Defense محصول شركت فرانسوي دلسي، يكي از برترين توليدكننده‌هاي انواع كيف و چمدان حال حاضر جهان، است كيف لپ تاپ دلسي مدل LA Defense مخصوص لپتاپ‌هاي 14 اينچي طراحي شده است. وزن اين كيف لپتاپ 1.4 كيلوگرم، حجم خارجي اين محصول 25 ليتر و ابعاد خارجي آن 6*19*23 سانتي‌متر است. اين مدل كيف لپ تاپ دلسي داراي دو تبله است. قسمت داخلي اين محصول آن‌ قدر هنرمندانه طراحي شده كه علاوه بر حمل لپتاپ و لوازم جانبي آن، امكان قرار دادن بسياري از وسايل لازم براي انجام امور روزمره را، در فضاهاي تعبيه شده، به تفكيك و با نظمي دقيق، به شما مي‌دهد، به گونه‌اي كه پس از استفاده از آن شايد تعجب كنيد كه پيش از اين چگونه اين همه وسيله را همراه خود حمل مي‌كرده‌ايد!  

نكاتي مهم درباره خريد چمدان

به دليل كاربرد بسيار بالاي چمدان بهتر است تا در انتخاب و خريد چمدان نكاتي را رعايت كنيد كه در اين بخش نكاتي كه در خريد چمدان بايد به آن توجه كرد را براي تان ارائه مي دهيم. * در انتخاب و خريد چمدان مهم ترين چيز مقدار بودجه اي است كه براي خريد چمدان كنار گذاشته ايد با توجه به قيمت هاي موجود بهتر است تا قبل از خريد به اين نكته توجه كنيد. * در خريد چمدان حتما بايد به نوع نياز و تعداد افرادي كه از چمدان قرار است استفاده كنند توجه كنيد و براي افرادي كه سفر هاي طولاني و تك نفره دارند استفاده از چمدان هاي كوچك و سبك مناسب تر است. * كاملا مشخص است كه چمدان هاي بزرگ جا دار هستند اما سنگين بودن آن ها مي تواند كه كمي درد سر ساز باشد از همين رو چمدان هاي بسته به نياز خود تهيه كنيد. * نحوه جابه جايي چمدان ها بسيار مهم است زيرا وسايل داخل بايد سالم و منظم باقي بمانند براي چمدان هاي بزرگ تعداد 4 چرخ براي جابه جايي آسان مناسب است از همين رو توجه به تعداد چرخ و نوع چرخ در خريد چمدان بسيار مهم است. * توجه به جنس نوع بدنه چمدان با توجه به نوع استفاده از آن بسيار مهم است بدنه محكم به مراتب بيشتر و بهتر از بدنه نرم در حفاظت از اشيا داخل چمدان كمك مي كند. * بعد از چرخ ها وجود دسته در چمدان براي جابه جايي و حمل بسيار ضروري است معمولا دسته چمدان براي اينكه حمل راحت تري داشته باشد بايد بلند تر باشد. * با توجه به ضرورت استفاده از اين وسيله بهتر است تا در خريد چمدان به گارانتي آن توجه كنيد و از خريد چمدان بدون گارانتي صرفه نظر كنيد زيرا برخي از چمدان ها به دليل استفاده نادرست يا استفاده از قطعاتي نظير زيپ و دسته و . . . بي كيفيت به زودي دچار ايراد مي شوند براي همين براي راحتي خيالتان يك نمونه گارانتي دار خريداري كنيد. * براي امنيت وسيله ‌هاي داخل چمدان در قسمت بار، بهتر است تا چمدان قفل ‌دار بخريد. * توجه به رنگ چمدان براي بيشتر افرادي كه پي‌درپي در سفر هستند استفاده از رنگ هاي تيره است پس بهتر است تا رنگي را انتخاب كنيد كه در سفر دچار دردسر نشويد.

خريد ساك مسافرتي

در خريد ساك مسافرتي چمدان و حتي در انتخاب بين چمدان و ساك مسافرتي بايد به نكاتي توجه ويژه‌اي داشته باشيد تا انتخاب صحيحي انجام دهيد. هيچ نوع چمدان يا ساك واحدي، براي برآورده كردن نياز تمامي مسافران وجود ندارد زيرا نيازها متفاوت هستند. معمولاً روش سفر، بسياري از انواع نيازها را ايجاد و تعريف مي‌كند. اگر مي‌خواهيد لوازم زيادي در ساك خود بگذاريد يا لوازم شما كم و سنگين هستند بهتر است يك ساك چرخ‌دار انتخاب كنيد. چمدان‌هاي هارد و سافت نيز هركدام ويژگي‌هاي خاص خود را دارند كه با توجه به نياز خود مي‌توانيد آن‌ها را انتخاب كنيد. معمولاً برخي از جنس‌ها زودتر كثيف مي‌شوند. برخي از آن‌ها نيز در صورت كثيف شدن راحت‌تر تميز مي‌شوند. شستشوي بعضي از آن‌ها آسان‌تر است و برخي‌ها نيز دشوارتر. حجم نيز گزينه تعيين‌كننده‌اي است. برخي از ساك‌ها قابليت تغيير حجم دارند برخي‌ها ندارند و بعضي‌ها نيز از انعطاف‌پذيري بيشتري برخوردارند. دارا بودن دسته يا عدم وجود آن نيز از ديگر مشخصاتي است كه بايد بررسي كنيد. اگر لازم است كه مسافت‌هايي را پياده طي كنيد، احتمالاً ساك‌هايي كه وزن زيادي دارند براي شما مناسب نيستند. از ديگر نكاتي كه در هنگام خريد ساك مسافرتي بايد به آن توجه شود اندازه ساك شماست. مثلاً اگر با هواپيما به مسافرت مي‌رويد توجه كنيد كه اندازه كيفي كه مي توانيد در باكس‌هاي بالاي سر سرنشينان در هواپيما بگذاريد حدود 113 تا 115 سانتي‌متر است. پس بايد ساكي را انتخاب كنيد كه امكان قرار دادن آن در باكس مذكور را داشته باشيد چون هزينه اضافه‌بار از ماليات هم بدتر است. درصورتي كه با هواپيما مسافرت مي كنيد بهتر است مراقب وزن خالص خود ساك يا چمدانتان نيز باشيد يا نوعي را انتخاب كنيد كه با اين نياز شما همخواني داشته باشد. نكته مهم بعدي اين است كه اگر لازم است كه اشياء آسيب‌پذير را با خود حمل كنيد، بهتر است از ساك‌هاي داراي ساختار سفت‌تر خريداري كنيد. به تعداد چرخ‌ها، تعداد جيب‌ها، ايمني مطابق نياز شما، دوام و درنهايت ظاهر محصولي كه مي‌خواهيد خريداري كنيد نيز توجه نماييد.

ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert

براي همه افراد چه افرادي كه بيشترين زمان خودشان را در سفر و چه كساني كه بسيار كم به سفر مي روند در برنامه ريزي براي مسافرت داشتن تجهيزات كامل بسيار مهم و ضروري است. از اين رو يكي از مهمترين وسايل سفر، خريد ساك مسافرتي بسيار با كيفيت و مناسب است؛ كه مي‌تواند تجربه خوشايند يا ناخوشايندي براي شما بر جاي بگذارد.دلسي-ساك-مسافرتي-maubert اما مهم ترين نكته در خريد ساك توجه به مواردي مثل شكل، جنس، ظرفيت، چرخ‌دار بودن يا نبودن، قفل‌دار بودن يا نبودن، كيفيت زيپ و مواردي از اين قبيل است. با توجه به اين كه امروزه نسبت به گذشته ساك ها داراي طرح ها و سايز هاي مختلف و متنوعي هستند و هر كس مي تواند بنا بر نياز خود يك مدل از ان ها را تهيه نمايد. يكي از بهترين محصولات شركت دلسي ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert است. دلسي علاوه بر اين محصول محصولات ديگري مانند كوله پشتي، كيف بيزينسي ، كيف لپ تاپ و چمدان و . . . نيز توليد مي كند. معمولا در هنگام خريد ساك يا چمدان يكي از دغدغه هاي هر مسافري انتخاب يك ساك مسافرتي بسيار با دوام و راحت است. توجه يه مشخصات فني و امكانات ساك مي تواند كمك كند تا خريد بسيار مطمئني را انجام دهيد. ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert با داشتن وزن كمتر از 1 كيلوگرم براي همه افرادي كه دائم در سفر هستند بسيار مناسب است اين محصول با جحم داخلي 42 ليتر گنجايش مناسبي را براي لوازم دارد. ساير اين ساك كوچك و جنس ان نيز Polyester 300 deniers است. مانند ساير محصولات دلسي اين ساك مسافرتي نيز داراي گارانتي بين المللي به مدت 3 سال است. همانطور كه مي دانيد براي خريد كيف ، چمدان و يا ساك بايد به پارامتر هاي زيادي توجه كنيم تا خريدي مناسب را انجام دهيم . ولي به خاطر داشته باشيد زماني كه خريد خود را  از يك برند مشهور  انجام مي دهيد ديگر نگراني در خصوص جنس كيف ، گرانتي ، تنوع و... نداريد و مي توانيد بهترين انتخاب را براي خود انجام دهيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۰:۵۸ توسط:nertuk موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :